Sohbet Mobil Sohbet Odaları

2 hafta önce admin tarafından eklendi. 29 views kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Artık söyleşi etmek çok kolay!

Süre degisdi her insanın elinde akıllı bir telefon var.Iyi ki de var.Teknoloji yardımıyla artık arkadaş bulmak daha kolay.

Gelişen dünyanın sembol ismi olan DamlaSohbet.Net ile artık cebinizde! Tüm cihazlar için kullanıma sunmuş olduğumuz mobil giriş seçeneğimizi Android telefonlardan uygulama olarak kullanabilirsiniz.

MOBİLDEN GİRENLER DAHA az mevzuŞUYOR

Mobil sohbet girişler aktif bulunduğunu bildirelim, mobilden girenlerin daha az mevzuşarak sohbete ortak oldukları gözlemlenmektedir. Bu mevzuşma durumu da daha çok kişisel bir vakadır. Mobilden girmenin rahatlığı tartışılamaz fakat, sohbeti takip etmekte kuvvetlik çekilmektedir.

Bu nedenle daha azca mevzuşmanın altında geriden gelmesi olabilir. Geriden gelmesi kelimesini açıklamak gerekirse, dönen sohbeti takip etmekte zorlandığı için yanıt vermesi de zaman almaktadır. Bazı mobil kullananların da tam aksine daha hızlı ve seri yazabildikleri gözlenmiştir. Özellikle oyun odalarında sorulan sorulara bilgisayarda klavye kullanan kişilerden daha hızlı yazarak puan almaları o kişilerin aslına bakarsak hızlı olduklarını ve alışkanlık edindiklerini göstermektedir.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.