Sohbet MobiL Muhabbet

4 hafta önce admin tarafından eklendi. 52 views kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Mobil muhabbet Aşk süre ve mekan tanımaz. Onu ben de biliyorum. Biliyorum da sanalda aşk birazcık karışık bir vaziyet gibime geliyor. Hepimiz bir canlıyı mı seviyoruz yoksa onun yazdıklarını mı? Yalnızlıklarımızı oyunlarla sohbetlerle yamamaya iyileştirmeye çalışırken ; bize ekrandan ulaşan sözcükleri yazan bir robot olsaydı eğer , ona da mı aşık olacaktık bu durumda?Bazılarına göre sanal aşk diye bir şey yoktur. ‘’Bir insan iyi mi olur da hiç görmediği , dokunamadığı , teninin sıcaklığını hissetmediği birine aşık olabilir ?’’ derler. Bazılarıysa ; ‘’Sanal aşk aslolan aşktır çünkü karşınızdakinin fiziğine değil; duygularına , düşüncelerine hatta fikirlerine aşık olmuş olursunuz ‘’ diyerek sanal aşkı sonuna kadar desteklerler..

Sanal mı aslı astarı olmayan mı bulunduğunu bilmediğimiz; profilindeki resmin bile ona ilişkin olup olmadığından emin olamadığımız, adını şanını, hatta gerçekte yaşadığı şehrin hangisi olduğunu bile bilmediğimiz birine duyulan yakınlığın adı aşk( sanal aşk) olabilir mi sizce? Yada gözler buluşmadan, eller birbirine dokunmadan yalnızca yüreklerle bir aşkı paylaşmak mümkün müdür acaba?

Hayal içinde veya sanal bir alemde ; gerçeklik yaşamış olduğumızı sanırken ; insan olmanın verdiği karşı konulmaz duygusallıkla, klavyeden göz bebeklerimize yansıyan bir sözcükle allak bullak olmamızı engelleyemezken , ekranın ötesindeki ferdin bizlere bir tek bir nick kadar yakın oldugunu anımsamak hala mı aklımızı başımıza devşirmemize yaramıyacaktır? Ne dersiniz? Silkinip kendimize gelme vakti değilmidir ozaman da?

Düzgüsel hayatta bile , başlayan ilişkilerimizi sürdürebilmek güvenmek ve sahiplenmek onca zorken ; sanaldaki sohbetlerin , dostlıkların( dostlukların demiyorum farkındaysanız..Arkadaş olmak yürek ister, emek ister çünkü…) aşka dönüştüğünü düşünmek hayal aleminde yaşamak değil de nedir acaba?

Bir ihtimal rağmenızdakinin doğru kişi bulunduğunu düşünürsünüz, abartılı bulunmuş olduğunu sanmıyorum bir ihtimal onla sabahlarsınız da , hatta yaşamadım, tatmadım dediğiniz duyguları onunla tattığınızı sanırsınız çoğu zaman.Senelerdir örtbas etmeye çalıştığınız tepkilerinizin uyandığına şahit olmuş olursunuz birlikteyken . Hal böyleyken gene de aklınızın bir köşesinde beyninizi bir kurt misali kemiren bir şeyler olduğununun farkındasınız biliyorum!Değbilimsel? Yanılıyormuyum?

Çok iyi bildiğinize inanırım. Biroldukça insanın ayni kaygıları yaşamış olduğunı da tahmin edebiliyorum.Kendinize (kendimize ) itiraf etmesek de her şeyin farkındayız aslen. Aşık olduğumuzu sandığımız kişinin istediği anda meçhullere karışıp izini kaybettirebileceğini çok iyi biliriz. İsterse eğer ona asla ulaşamayacağımızı da biliyoruz. Belki yanıbaşımızda, belki yan masada, olmadı rakip olarak masamızda veya ortak olarak karşımızda oynarken hatta bizle sohbet ederken aslında onun aşık olduğumuzu sandığımız fert olduğunu asla bilemeyeceğimizi de biliyoruz. Bize bir nick kadar yakın yada bir nick kadar uzak olabileceği gerçeğini de kabullenmişken , bir kalemde bizi silebileceğini bile bile onla yatıp onla kalkmanın manası nedir sizce?Saçmaladığımızı bile bile ;sanalda oyun oynayıp söyleşi etmek varken aşık olduğumuzu sandığımız kişiyi beklerken tüketilen ömre yazık değbilimsel?Mobil muhabbet,muhabbet,muhabbet odaları,muhabbet siteleri,mobil söyleşi,sohbet,mobil chat,yapmak için canlı radyo dinleyip arzu yapmak için,oyun kanallarında oyun oynamak için, sizleri Www.DamlaSohbet.Net adresimize bekliyoruz.Hoş sohbetler dileriz.

Mobil muhabbet,mobil muhabbet odası,şehir muhabbet,mobil sohbet,mobil söyleşi odası,mobil söyleşi sitesi,mobil chat,mobil chat odası,mobil chat sitesi,mobil şehir sohbet,mobil şehir chat,sohbet odaları,sohbet siteleri,şehir,söyleşi,chat,muhabbet,

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.