Sohbet Aşk Sohbet Sitesi

3 ay önce admin tarafından eklendi. 114 views kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Tekrardan sizlerle bir arada olmak güzel dostlarım hoşgeldiniz. Bu makalemizde sizlerle aşk üzerine sohbet edeceğim. Gerçekten şairin dediği gibi, aşkı anlatmak değil, aşkı yaşamak gerekmiş. Aşkı çok tarif ederler. Biyolojik bir duygu olduğu bile söylenir. Peki, hiç görmediğiniz, yanında fiziki olarak bulunmadığınız birine aşık olabilir misiniz? Çoğunuzun öyle birşey olmaz dediğini duyuyorum. Neden çünkü kıstasların dışında sınırların ardında bir düşünce. Aslında değil. İnsan uzaktada olsa yüzünü görmesede, yanında olmasada kendisini anlayan, aynı duyguları aynı anda hissettiğine emin olduğu birilerine aşık olabilir. Aklında fikrinde, her hareketinde onunladır. Merak eder, düşünürken konuştuklarını gülümser, gözleri parlar. Daha yoğun yaşar duygularını. Çünkü aklında hep bir acaba vardır. Aşk çoğu insana göre gelip geçici bir duygudur. Doğruluk payı da yüksektir. Hayatımıza bazen bir yağmur gibi sadece çiseleyerek girer. Bazen fırtınalar kopartır ve kasırgayla son bulur. Yaşarken hiç bitmeyecekmiş gibi gelir, bitince hayat bitmiş gibi. Tabi kırgınlık ve öfkeyle biten aşklar hatırlanmak istenmez. Bazı anlar vardır onu sevmekle boğmak arasında kaldığımız. İçimizde büyüyen nefretin ona olan aşkımızla aynı ölçüde olduğunu farketmek çok zordur.
Bir saniye bile düşünmeden yapamadığınız, dünyada ki tüm duygularınızı sadece ona harcadığınız insanın karşısında hiç’ten başka birşey olmamak ağır gelir. İstersiniz ki hissettikleriniz aynı olsun, istersiniz ki sizinle aynı pencereden baksın.
  Her aşk biraz iz bırakır, bıraktığı yerde de her defasında onun hayali gelir gözünün önüne. Çok sevdiğin o insan. Unutmak aşk yarası olan biri için kolay değildir aslında. Çünkü unutmak ister her defasında, ancak her unutmak için birşeyler yapmak istediğinde onunla yaşadığı o güzel anlar gelir aklına. Bu yüzden aşkın bıraktığı iz ve yara her defasında aklına gelir.
Damlasohbet ailesi olarak; Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri, Sohbet Sitesi, Sohbet Odası, Chat, Chat Odaları, Chat Siteleri, Chat Sitesi, Chat Odası. Geveze Sohbet, bizimmekan, kelebek, mirc, kalbim, mynet, zurna ve geyik gibi muabbetler bulunmaktadır. Hollanda, Almanya, Kanada, Rusya, Amerika Birleşik Devletleri (USA). İsveç, İsviçre, İngiltere, kardeş ülke Azerbaycan, kısacası yurtdışı tüm ülkelerden dostlarımız katılmaktadır.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.